Brama segmentowa
Budujesz dom? Potrzebujesz bezpiecznej bramy garażowej lub wjazdowej? Mamy dla Ciebie oferte!

    Bramy segmentowe Łódź

    Od zawsze dla naszej firmy najważniejszy był klient i najwyższe standardy wytwarzanych produktów. Dlatego wybierając naszą firmę wybierają państwo najlepsze bramy segmentowe w Kielcach. Przygotowaliśmy dla państwa bogata ofertę bram segmentowych do garażu, hal magazynowych i produkcyjnych w naszym kieleckim sklepie.

    Nasze panele zbudowane są z najlepszej jakości paneli o dwóch różnych grubościach wypełnionych pianką poliuretanową. Sami mogą państwo zdecydować o wyborze paneli. Dodatkowo każda brama segmentowa z Kielc jest uszczelniona na całym swoim obwodzie, dzięki czemu jest wytrzymała i dokładnie zabezpiecza pomieszczenie. Nasze bramy idealnie sprawdzą się w ogrzewanych garażach, ponieważ maja niski wskaźnik przepuszczalności ciepła, co sprawia, że dobrze trzymają temperaturę w środku pomieszczenia.

    Na naszej stronie internetowej znajdą państwo również propozycję wykończeń do bram segmentowych Kielce. Proponujemy państwu kilkadziesiąt różnych wzorów paneli oraz możliwość zainstalowania paneli przeszkolonych ze specjalnego, wytrzymałego szkła.

    20.03.2017