Brama segmentowa
Budujesz dom? Potrzebujesz bezpiecznej bramy garażowej lub wjazdowej? Mamy dla Ciebie oferte!

    Pomimo tego, że nasza firma funkcjonuje już kilkanaście lat na rynku, posiada tradycję oraz doświadczenie nie zamykamy się na innowacyjne wyjścia. Od kilku lat z największą skrzętnością tworzymy bramy, systematycznie rozszerzając swoją działalność oraz przekonując nowych klientów spoza naszego lokalnego miasta, jakim jest Łódź.

    Staramy się w jak najlepszy sposób powiązać dwie najistotniejsze wartości, jakimi charakteryzuje się nasze przedsiębiorstwo. Z jednej strony jest to długotrwała tradycja oraz przywiązanie do tradycyjnych zwyczajów, jakie panują w naszej firmie. Z drugiej strony otwieramy się na nowatorskie, innowacyjne rozstrzygnięcia. Stawiamy na rozwój naszej firmy oraz jej pracowników, którzy systematycznie powiększają swoją wiedzę w obrębie postępowych metod. W ten sposób jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania zarówno klientów, którzy poszukują konwencjonalnych rozwiązań, jak i tych bardziej nowych.

    Jednym z naszych najnowszych oraz pozyskujących coraz większą popularność wyjść są bramy segmentowe. Ich geniusz wynika z wysokiej użyteczności oraz bezpieczeństwa. Dodatkowym walorem jest zagwarantowanie izolacji cieplnej. Obecnie jesteśmy największym producentem bram segmentowych na terenie Łodzi oraz całego województwa.

    21.08.2017