Brama segmentowa
Budujesz dom? Potrzebujesz bezpiecznej bramy garażowej lub wjazdowej? Mamy dla Ciebie oferte!

    Bezpieczeństwo

    Jednym z głównych założeń, jakimi kierujemy się przy wyborze odpowiedniej bramy jest to, aby jej codzienna obsługa była solidna. Nasza firma oferuje najkorzystniejsze i najsolidniejsze bramy, jakie możecie Państwo nabyć na terenie Kielc.

    Wybór stosownej bramy winien być podyktowany m.in. takimi powodami jak: wytrwałość na napór wiatru, ochrona przed porażeniem prądem, zabezpieczenie przed niezamierzonym zatrzaśnięciem bramy czy jej zablokowaniem. Jako prestiżowy wytwórca bram z Kielc świadczymy akcesoryjne zabezpieczenia, takie jak możliwość zamontowania fotokomórki, która cofa bramę do pozycji otwartej w przypadku wykrycia przeciwności w płaszczyźnie jej ruchu.

    Standardy połączone z stabilnym użytkowaniem z bram zostały dogłębnie uregulowane w taryfach europejskich. Nasza firma, jako czołowy producent bram, z siedzibą w Kielcach, posiada właściwe atesty oraz atesty zaświadczające zgodność naszych towarów ze specjalistycznymi zasadami. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz pomoc z doborze bramy odpowiadającej Państwa oczekiwaniom.

    21.08.2017